Wilt u meer weten over de specificaties en afmetingen van stalen damwandprofielen?
Warmgewalste U-vormige stalen damwandprofielen van 400*100*10,5 mm (S275GP, S355GP) voor de bouw.
Productdetails
| Standaard | AISI, EN 10249, JIS 5528 | Merknaam | Koninklijk |
| Tolerantie | ±1% | Productnaam | U-vormige Larsen stalen damwand |
| Legering of niet? | Is het een legering? | Type | Larsen damwanden |
| Verwerkingsservice | Buigen, lassen, snijden | Vorm | U-vorm |
| Facturering | Op basis van theoretisch gewicht | Hoogte | 100–600 mm |
| Levertijd | 8-14 dagen | Dikte | 6–25 mm |
| Cijfer | Staal | Materiaal | Staal |
| Staalkwaliteit | Normaal gesproken S355 | Maat | Standaardmaat / Maatwerk |
| Plaats van herkomst | Tianjin, China | Productietechnologie | Koudgewalst / Warmgewalst |
| Modelnummer | 1 | Voorraadstatus | Op voorraad |
Chemische samenstelling van stalen damwandplaten
| Grade(EN) | C | Mn | P | S | Si |
| S235JR | 0,17 | 1.4 | 0,035 | 0,035 | 0,35 |
| S355JR | 0,2 | 1,00–1,60 | 0,035 | 0,035 | 0,5 |
Mechanische eigenschappen van stalen damwandplaten
| Cijfer | Vloeigrens Re (MPa) | Treksterkte Rm (MPa) | Rek A (%) | Charpy V-kerfslag |
| S235JR | ≥235 | 360–510 | ≥26 | 20℃, slagvast |
| S355JR | ≥355 | 470–630 | ≥21 | 20℃, slagvast |
Afmetingen van stalen damwandprofielen
| sectie | Afmetingen | Doorsnedeoppervlakte | Massa | Moment van inertie | Modulus van sectie | |||
| Breedte | Hoogte | Dikte | Stapel | Muur | ||||
| w | h | t | ||||||
| mm | Mm | mm | cm2/pile | kg/m | kg/m2 | cm4/m | cm3/m | |
| ⅠA | 400 | 85 | 8 | 45.21 | 35,5 | 88.8 | 4500 | 529 |
| II | 400 | 100 | 10.5 | 61.2 | 48 | 120 | 8740 | 874 |
| III | 400 | 125 | 13 | 76.4 | 60 | 150 | 16800 | 1340 |
| IIIA | 400 | 150 | 13.1 | 74.4 | 58.4 | 146 | 22800 | 1520 |
| IV | 400 | 170 | 15.5 | 97 | 76.1 | 190 | 38600 | 2270 |
| VL | 500 | 200 | 24.3 | 133.8 | 105 | 210 | 63000 | 3150 |
| VIL | 500 | 225 | 27.6 | 153 | 120 | 240 | 86000 | 3820 |
| IIW | 600 | 130 | 10.3 | 78.7 | 61.8 | 103 | 13000 | 1000 |
| IIIW | 600 | 180 | 13.4 | 104 | 81.6 | 136 | 32400 | 1800 |
| IVW | 600 | 210 | 18 | 135.3 | 106 | 177 | 56700 | 2700 |
| Sectie | Afmetingen | Massa | traagheidsmoment | Modulus van sectie | ||||
| Breedte | Hoogte | Dikte | Per stapel | Muur | ||||
| w | h | t | s | |||||
| mm | mm | mm | mm | kg/m | kg/m2 | cm4/m | cm3/m | |
| 750 mm breed | ||||||||
| GHU 14 | 750 | 408 | 10.0 | 8.3 | 77.9 | 104 | 28 690 | 1 415 |
| GHU 16 | 750 | 411 | 11.5 | 9.3 | 86.3 | 115 | 32 860 | 1 610 |
| GHU 18 | 750 | 441 | 10.5 | 9.1 | 88,5 | 118 | 39 310 | 1 790 |
| GHU 20 | 750 | 444 | 12.0 | 10.0 | 96.9 | 129 | 44 450 | 2010 |
| GHU 23 | 750 | 447 | 13.0 | 9.5 | 102.1 | 136 | 50 710 | 2 280 |
| GHU 25 | 750 | 450 | 14.5 | 10.2 | 110.4 | 147 | 56 250 | 2 510 |
| 600 mm breed | ||||||||
| GHU 12 | 600 | 360 | 9.8 | 9.0 | 66.1 | 110 | 21 610 | 1 210 |
| GHU 12S | 600 | 360 | 10.0 | 10.0 | 71.0 | 118 | 22 670 | 1 270 |
| GHU 18-1 | 600 | 430 | 10.2 | 8.4 | 72.6 | 121 | 35 960 | 1 680 |
| GHU 18 | 600 | 430 | 11.2 | 9.0 | 76.9 | 128 | 38 660 | 1 810 |
| GHU 18+1 | 600 | 430 | 12.2 | 9.5 | 81.1 | 135 | 41 330 | 1930 |
| GHU 22-1 | 600 | 450 | 11.1 | 9.0 | 81.9 | 137 | 46 390 | 2 070 |
| GHU 22 | 600 | 450 | 12.1 | 9.5 | 86.1 | 144 | 49 470 | 2 210 |
| GHU 22+1 | 600 | 450 | 13.1 | 10.0 | 90.4 | 151 | 52 520 | 2 345 |
| GHU 28-1 | 600 | 452 | 14.2 | 9.7 | 97.4 | 162 | 60 590 | 2 690 |
| GHU 28 | 600 | 454 | 15.2 | 10.1 | 101.8 | 170 | 64 470 | 2 850 |
| GHU 28+1 | 600 | 456 | 16.2 | 10.5 | 106.2 | 177 | 68 390 | 3 010 |
| GHU 32-1 | 600 | 452 | 18.5 | 10.6 | 109.9 | 183 | 69 220 | 3 075 |
| GHU 32 | 600 | 452 | 19.5 | 11.0 | 114.1 | 190 | 72 330 | 3 210 |
| GHU 32+1 | 600 | 452 | 20.5 | 11.4 | 118.4 | 197 | 75 410 | 3 350 |
| 600 mm en 400 mm breed | ||||||||
| GHU 6N | 600 | 309 | 6.0 | 6.0 | 41.9 | 70 | 9 680 | 635 |
| GHU 7N | 600 | 310 | 6.5 | 6.4 | 44.1 | 74 | 10 460 | 685 |
| GHU 7S | 600 | 311 | 7.2 | 6.9 | 46.3 | 77 | 11 550 | 750 |
| GHU 7HWS | 600 | 312 | 7.3 | 6.9 | 47.4 | 79 | 11 630 | 755 |
| GHU 8N | 600 | 312 | 7.5 | 7.1 | 48.5 | 81 | 12 020 | 780 |
| GHU 8S | 600 | 313 | 8.0 | 7.5 | 50.8 | 85 | 12 810 | 830 |
| GHU 10N | 600 | 316 | 9.0 | 6.8 | 55.8 | 93 | 15 710 | 1000 |
| GHU 11N | 600 | 318 | 10.0 | 7.4 | 60.2 | 100 | 17 460 | 1 105 |
| GHU 12N | 600 | 320 | 11.0 | 8.0 | 64.6 | 108 | 19 230 | 1 230 |
| GHU 13N | 600 | 418 | 9.0 | 7.4 | 59.9 | 100 | 26 600 | 1 280 |
| GHU 14N | 600 | 420 | 10.0 | 8.0 | 64.3 | 107 | 29 420 | 1 410 |
| GHU 15N | 600 | 422 | 11.0 | 8.6 | 68.7 | 115 | 32 270 | 1 540 |
| GHU 16N | 600 | 430 | 10.2 | 8.4 | 72.6 | 121 | 35 960 | 1 680 |
| GHU 18N | 600 | 430 | 11.2 | 9.0 | 76.9 | 128 | 38 660 | 1 810 |
| GHU 20N | 600 | 430 | 12.2 | 9.5 | 81.1 | 135 | 41 310 | 1930 |
| GHU 21N | 600 | 450 | 11.1 | 9.0 | 81.9 | 137 | 46 390 | 2 070 |
| GHU 22N | 600 | 450 | 12.1 | 9.5 | 86.1 | 144 | 49 470 | 2 210 |
| GHU 23N | 600 | 450 | 13.1 | 10.0 | 90.4 | 151 | 52 520 | 2 345 |
| GHU 27N | 600 | 452 | 14.2 | 9.7 | 97.4 | 162 | 60 590 | 2 690 |
| GHU 28N | 600 | 454 | 15.2 | 10.1 | 101.8 | 170 | 64 470 | 2 850 |
| GHU 30N | 600 | 456 | 16.2 | 10.5 | 106.2 | 177 | 68 390 | 3 010 |
| GHU 31N | 600 | 452 | 18.5 | 10.6 | 109.9 | 183 | 69 220 | 3 075 |
| GHU 32N | 600 | 452 | 19.5 | 11.0 | 114.1 | 190 | 72 330 | 3 210 |
| GHU 33N | 600 | 452 | 20.5 | 11.4 | 118.4 | 197 | 75 420 | 3 350 |
| GHU 16-400 | 400 | 290 | 12.7 | 9.4 | 62.0 | 155 | 22 600 | 1 570 |
| GHU 18-400 | 400 | 292 | 15.0 | 9.7 | 69.3 | 173 | 26 100 | 1 795 |
| Sectie | Afmetingen | Massa | traagheidsmoment | Modulus van sectie | ||||
| Breedte | Hoogte | Dikte | Per stapel | Muur | ||||
| w | h | t | s | |||||
| mm | mm | mm | mm | kg/m | kg/m2 | cm4/m | cm3/m | |
| GHL 600 | 600 | 150 | 9.5 | 9.5 | 56.4 | 94 | 3825 | 510 |
| GHL 600K | 600 | 150 | 10 | 10 | 59.4 | 99 | 4050 | 540 |
| GHL 601 | 600 | 310 | 7.5 | 6,4 | 46.8 | 78 | 11520 | 745 |
| GHL 602 | 600 | 310 | 8.2 | 8 | 53.4 | 89 | 12870 | 830 |
| GHL 603 | 600 | 310 | 9.7 | 8.2 | 64.8 | 108 | 18600 | 1200 |
| GHL 603K | 600 | 310 | 10 | 9 | 68.1 | 113.5 | 19220 | 1240 |
| GHL 603 10/10 | 600 | 310 | 10 | 10 | 69.6 | 116 | 19530 | 1260 |
| GHL 604 | 600 | 380 | 10 | 9 | 73.8 | 123 | 30400 | 1600 |
| GHL 605 | 600 | 420 | 13 | 9.2 | 85,5 | 142,5 | 43890 | 2090 |
| GHL 606 | 600 | 435 | 14.4 | 9.2 | 94.2 | 157 | 54375 | 2500 |
| GHL 607 | 600 | 452 | 19 | 10.6 | 114 | 190 | 72320 | 3200 |
| GHL 703 | 700 | 400 | 9.5 | 8 | 67,5 | 96.4 | 24200 | 1210 |
| GHL 716 | 700 | 440 | 10.2 | 9.5 | 79.9 | 114.2 | 35200 | 1600 |
| GHL 720 | 750 | 450 | 12 | 10 | 96.4 | 128,5 | 45000 | 2000 |
Download de volledige catalogus
Vergrendeling en waterdichtheid van stalen damwandplaten
Ontwerp: In elkaar grijpende stalen damwand, permeabiliteit ≤1×10⁻⁷ cm/s
Amerika'sVoldoet aan de ASTM D5887-norm voor een voering om lekkage onder vaten te verminderen.
Zuidoost-Azië: Grondwaterdoorsijpelingbestendig voor tropische regenseizoenen
Productieproces van stalen damwandplaten
1. Stokken
ProcesDe staaf wordt in een oven geplaatst en verhit tot 1200°C - 1300°C. Deze hoge temperatuur geeft het staal een goede plasticiteit, waardoor het daaropvolgende walsen met grote vervorming wordt vergemakkelijkt.
2. Voorbewerken en voorbereiden
ProcesDe verhitte staaf gaat door een voorwalserij. Door meerdere walsgangen wordt de staaf geleidelijk dunner en langer, en wordt hij aanvankelijk in een ruwe "U"-vorm geperst.
3. Universeel rollen
ProcesDit is de meest cruciale stap. De plaat komt in een universele walserij terecht. De walserij regelt nauwkeurig de flensdikte, de lijfdikte en de hoogte van de U-vormige plaatstapels door de gelijktijdige werking van horizontale en verticale walsen.
4. Rechtzetten en knippen
Op lengte snijdenVolgens de specificaties van de klant (bijv. 6m, 9m, 12m, 15m) worden de damwanden op lengte gezaagd met een vliegende zaag of snijbrander.
5. Koeling en inspectie
ProcesDe damwanden worden op een koelbed op natuurlijke wijze gekoeld.
6. Vergrendeling, smering en pakking
BeschermingOm roestvorming van de sloten tijdens transport en opslag te voorkomen en het stapelen te vergemakkelijken, worden de sloten doorgaans ingevet.
Stalen damwandoppervlak
Amerika'sHDG volgens ASTM A123 (minimale zinklaag ≥ 85 µm); 3PE-coating is optioneel; alle afwerkingen voldoen aan de RoHS-richtlijn.
Zuidoost-AziëEen dikke thermisch verzinkte laag (≥100 μm) met een dubbele epoxy-koolteercoating biedt meer dan 5000 uur bescherming tegen zoutnevel, waardoor het geschikt is voor gebruik in tropische maritieme omgevingen.
SOLLICITATIE
1. UitgravingsondersteuningBij stedelijke infrastructuur, het uitgraven van metrostations of de bouw van kelders, worden U-vormige stalen damwanden in de grond gedreven om tijdelijke of permanente grondkerende muren of werkmuren te creëren.
2. CofferdamsBij de constructie van brugpijlers of onderwaterwerkzaamheden worden U-vormige stalen damwanden horizontaal en verticaal in elkaar geschoven om een gesloten ring (damwand) te vormen.
3. Maritieme en havenbouwU-vormige stalen damwanden worden ook gebruikt als bekleding voor de dokmuren.
4. Waterkeringen en kwelbarrièresBij de versterking van dammen en de regulering van rivieren worden U-vormige stalen damwanden in het water begraven als ondoordringbare gordijnlagen.
Voordelen van U-vormige palen
1. Uitstekende verhouding tussen structurele sterkte en gewicht
De zorgvuldig ontworpen U-vormige geometrie maximaliseert de afstand tussen het staal en de neutrale as, waardoor de sectiemodulus aanzienlijk toeneemt.
2. Uitstekende in elkaar grijpende en waterdichte prestaties
U-palen maken gebruik van het Larssen-vergrendelingssysteem, dat bekendstaat om zijn betrouwbaarheid.
3. Eenvoudige installatie en bediening
U-palen zijn gemakkelijker te hanteren dan andere complexe profielen, zoals Z-palen of composietwanden.
4. Hoge herbruikbaarheid en veelzijdigheid
U-palen kunnen worden gebruikt als tijdelijke ondersteuningen of permanente constructies. Hun lengte kan eenvoudig worden verlengd door te lassen of verkort door te zagen, om aan specifieke eisen op de bouwplaats te voldoen.
VERPAKKING EN VERZENDING
VerpakkingDe onderdelen zijn per twee aan elkaar bevestigd en vastgemaakt met stalen banden. De sluitlussen zijn ingesmeerd met olie ter voorkoming van roest.
Vervoer: Ondersteunt verzending per container, open container of bulkcarrier.
EtiketteringElk pakket wordt geleverd met een origineel materiaalcertificaat (MTC) en een specificatielabel.
Veelgestelde vragen
Vraag 1: Welk type vergrendeling gebruikt u? Is deze gevoelig voor ontgrendeling?
A: We gebruiken standaard Larssen-vergrendelingen. Het warmwalsen garandeert een extreem hoge maatnauwkeurigheid en een strakke passing, waardoor ontgrendeling effectief wordt voorkomen.
Vraag 2: Wordt het product geleverd met een materiaalcertificaat (MTC)?
A: Elke productbatch wordt geleverd met een origineel materiaalcertificaat (MTC), waarop de chemische samenstelling en de mechanische prestaties zijn vastgelegd.
Vraag 3: Ik heb een speciale lengtevereiste (bijvoorbeeld 13,5 meter), kunt u die op maat maken?
A: Ja. Wij bieden maatwerk in lengtes aan. Naast de standaardlengtes van 6m, 9m en 12m kunnen we ook precies op maat snijden volgens uw ontwerp, waardoor er minder laswerk op locatie nodig is en er minder afval ontstaat.
Vraag 4: Als ik me zorgen maak over lekkages, kunt u dan vooraf een afdichtingsmiddel aanbrengen?
A: Geen probleem. We kunnen, volgens uw wensen, vóór verzending een professionele, in elkaar grijpende kit (zoals Wadit) aanbrengen, of een in elkaar grijpende vetbehandeling uitvoeren om optimale lekkagepreventie te garanderen bij waterdragende constructies of damwanden.
Vraag 5: Heeft u vertegenwoordigers of vestigingen in lokale gebieden (zoals Centraal-Azië of Noord- en Zuid-Amerika)?
A: China Royal Steel heeft vestigingen in de Verenigde Staten en Guatemala, en stabiele partners in Ecuador en Mexico. We kunnen u diverse leveringsoplossingen bieden, rechtstreeks vanuit China of via lokale vestigingen.












